Trainingen Tips voor Langer Fietsplezier in Breukelen en Maarssen
Veel Nederlanders fietsen. Oudere fietsers/e-bikers belanden echter vaker dan andere fietsers in het ziekenhuis. De gemeente, de provincie Utrecht en de Fietsersbond bieden 60-plussers in Stichtse Vecht de mogelijkheid deel te nemen aan de dagtraining ‘Tips Voor Langer Fietsplezier’.
In de maand juni maaien we de bermen langs de wegen voor de eerste keer dit jaar. In het najaar maaien we het gras voor de tweede keer. Hoe maaien we en waarom werken we op deze manier?
Samen met het IVN (natuureducatie) en Jantje Beton (buiten spelen) is de gemeente het project ‘Gezonde Buurt’ gestart. De gemeente krijgt subsidie van het Ministerie van VWS om Reigerskamp en Fazantenkamp gezonder, duurzamer en groener te maken.
Afgelopen dinsdag, 29 mei 2018, zijn tijdens de raadsvergadering onder meer de Horecabeleidsvisie, het bestemmingsplan Mastenbroek en enkele moties over de vlag besproken. Ook is een nieuw commissielid benoemd.
Op dinsdag 12 juni van 19:00 uur tot en met woensdag 13 juni 6:00 uur is een deel van het Zandpad afgesloten voor het verkeer. De afsluiting begint bij de Vechtbrug tot aan Nieuwersluis. Er vinden dan reparaties plaats aan het asfalt. Voetgangers kunnen wel langs het werk. Er wordt een omleiding ingesteld.
Veilig zwemmen
Zoekt u verkoeling in of op natuurwater? Met de Zwemwater-app voor uw smartphone kunt u op eenvoudig zien waar het veilig zwemmen is. Daarin staan actuele gegevens over 800 zwemlocaties in Nederland.
Maandag 4 juni is het de 1e maandag van de maand. Net als iedere maand zullen dan precies om 12:00 uur de sirenes klinken door het hele land. Dat is geen reden voor paniek. Het maandelijkse alarm heeft tot doel het landelijke waarschuwings- en alarmeringsstelsel te testen.